تبلیغات هدفمند اینستاکرام

تاثیر تبلیغات هدفمند در تجارت آنلاین

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

 

تبلیغات اینستاگرام

روزانه میلیون ها فالوور ایرانی از اینستاگرام استفاده می کنند و این یعنی تبلیغات در اینستاگرام می تواند توسط طیف وسیعی دیده شود.

 

پکیج های تبلیغات اینستاگرام شرکت رایان طبیب، به گونه ای طراحی شده که محصولات شما را در معرض دید مشتری واقعی قرار می دهد. هدف از این تبلیغات افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه فروش بیشتر محصولات تولیدی شماست.

شرکت رایان طبیب با استفاده از تکنیک هایی خلاقانه و بی نظیر، به گونه ای تبلیغات را انجام می دهد که کاربران ایرانی و فعالی که به موضوع تبلیغاتی شما علاقمند هستند شما را پیدا کنند و در لیست فالوورهای شما قرار گیرند. تمامی تبلیغات در صفحه هایی که محبوب هستند و فالوورهای زیادی به همراه لایک ایرانی اینستاگرام دارند، انجام می شود.

تبلیغات در صفحه های محبوب، می تواند به افزایش فالوور پیج شما منجر شود و افزایش فروش محصولات با افزایش فالوور ایرانی و افزایش کامنت ایرانی اینستاگرام ، به مراتب بیشتر خواهد شد.

 

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

یک مسئله ی مهم که خیلی هم حائز اهمیت هست اینه که شما باید به صورت هدفمند تبلیغات انجام بدین!

 

شما به عنوان صاحب یک تجارت آنلاین باید بدونین که مخاطب شما به چه موضوع‌هایی علاقه‌مند هست!

  • اهل ورزش هست؟
  • یا سیاست؟
  • و یا به دنبال مطالب اقتصادی می‌گرده؟
  • موضوعات مرتبط با محصول شما چه چیزهایی هستن؟
  • مشتری شما چه سنی دارد؟
  • به چه چیز هایی ممکن است علاقه مند باشد؟
  • مشتری های مطلوب شما مربوط به کدام منطقه جغرافیایی خواهند بود؟

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

تبلیغات هدفمند اینستاکرام

 

 

اگه شما تازه بیزینس آنلاین رو شروع کردین و میخواین صفحه ی تجاریتون رو ارتقا بدین، باید تبلیغات رو در صفحه هایی انجام بدین که به موضوع تجارت شما مربوط باشن.

برای مثال اگه شما محصولاتی تولید می کنین که برای آقایان هست نباید تو صفحه هایی که در مورد آرایش یا مُد بانوان هست تبلیغ کنین یا کامنت تبلغاتی بزارین!

پس بهتره قبل از صرف هزینه حتما به این موضوع دقت کنین!

محتوای مرتبط همیشه باعث افزایش توجه و اثر بخشی یک تجارت آنلاین می‌شه.

به این فکر کنید که شما یک فروشگاه محصولات ورزشی آنلاین دارین، در این صورت فالوور های شما، بیشتر در وب‌ سایت‌های ورزشی در حال مرور مطالب هستند, حالا اگه تبلیغات شما به مخاطبی که در حال خوندن مطالب ورزشی هست، نمایش داده بشه به موجب محتوای مرتبط، باعث افزایش اثر بخشی بیشتر و فروش بیشتر در تجارتتون خواهد شد و اون کاربر تمایل بیشتری برای خرید محصول شما خواهد داشت.
نکته دیگه که خیلی حائز اهمین هست هدفمندی جغرافیایه! ( Location Search )
شما می‌تونین تبلیغات برند خودتون رو تو یک موقعیت جغرافیایی خاص به نمایش بزارین.

برای مثال، اگه تیم پخش محصولات شما فقط تو استان تهران و شیراز توانایی پخش محصول رو داره، نمایش تبلیغ شما به مردم سایر استان ها صرفاً هدر دادن پول شماست.

در این صورت با استفاده از هدفگیری جغرافیایی و محدود کردن تبلیغات روی استان‌های تهران و شیراز، در هزینه‌های اضافی صرفه‌جویی می‌کنیم و بیشتر تمرکز و هزینه ها رو صرف تبلیغات تو همون دو استان مد نظر شما می کنیم و این جوری تبلیغات اثربخش‌تری برای شما انجام خواهیم داد.

 

نکته مهم دیگه این هست که با استفاده از این امکان، شما می‌تونین تبلیغات و برندسازی خودتون رو متناسب با مشتری های خودتون تو هر استان و با توجه به فرهنگ اون شهر و حتی گویش اون ها طراحی کنید.
شرکت رایان طبیب تبلیغات شما را به گونه ای طراحی میکنه و نشون میده که مشتری ها همون اولین دفعه که باهاش برخورد می کنن جذبش بشن و سریع وارد صفحه تون بشن و با شما تماس بگیرن.

 

این نوع تبلیغات که ما ارائه می دهیم، پاسخ مستقیم به تبلیغات نامیده می شه. به عبارت دیگه ما در حال تبلیغ و تحریک خوانندگان برای سفارش آنی و ارتباط اون ها با شماره تماس برای سفارش هستیم. ما محصولی رو تبلیغ می کنیم و حالا در جست و جو و سرویس دهی به مردمی که خرید می کنند جلو میریم!
مهم ترین گزینه ای که باعث میشه تجارت آنلاین شما موندگار بشه و ورشکست نشین اینه که اینقدر جذاب و هدفمند تبلیغ کنین که مشتری بخواد همون لحظه خریدش رو انجام بده!
خیلی از افراد با ما تماس می گیرن و مشاوره میخوان. اونا میگن که ما محصولات خوب و با کیفیتی تولید میکنیم ولی به اندازه ی کافی مشتری و در آمد نداریم!

 

این ممکنه مشکل شما هم باشه. اجازه یه حقیقت ساده ای رو بهتون بگم. فرقی نمی کنه تا چه اندازه خط تولید شما تحسین برانگیز باشه. اگر تبلیغات شما باعث نشه مردم برای محصول شما احساس نیاز کنند و متوجه نشن تا چه حد محصول شما برای اون ها مفید واقع خواهد شد شما شکست می خورین. تبلیغات شما و نه محصولتون در موارد بسیاری موفقیت و شکست شما رو تو تجارت تعیین خواهد کرد. بله محصول شما ممکنه خیلی تحسین برانگیز و خاص باشه، اما تبلیغات شما نه!
چگونگی تبلیغات برندتون باعث موفقیت یا شکست تجارت آنلاین شما خواهد شد و ما برای موفقیت و موندگاری شما آگهی تبلیغاتی پول ساز می سازیم!!!

 

پروسه تبلیغات در اینستاگرام

 

  • جهت تبلیغات در اینستاگرام ابتدا می بایست پلن مورد نظر خود را انتخاب و سپس سفارش خود را ثبت کنید.
  • بعد از ثبت سفارش در شرکت رایان طبیب کارشناسان ما جهت هماهنگی اولیه با شما تماس برقرار خواهند کرد و عکس و متن تبلیغاتی شما دریافت می شود.
  • بعد از دریافت متن و عکس تبلیغاتی شما بلافاصله تبلیغ شما در پیج های مرتبط با موضوع شما منتشر خواهد شد و پیج اینستاگرام تان به اوج خواهد رسید.

ما در شرکت رایان طبیب برای شما در اینستاگرام یک کمپین تبلیغاتی با توجه به موضوع ومحصول شما تشکیل می دهیم و فالوورهای هدف را برای شما جذب خواهیم نمود.

در صورت تمایل متن و عکس مربوطه را طراحی کرده ایم و در پیج هایی که موضوع آن مرتبط با کار شما می باشد تبلیغات انجام میشود.

قادر بودن برای استفاده از اینستاگرام در جهت بهره مندی از تمام پتانسیل آن می تواند به این معنا باشد که تجارت شما را رو به ترقی و رشد هدایت کند. اگر این کار به درستی انجام شود تجارت به وسیله ی اینستاگرام موثر خواهد بود و برند شما را در دسترس بسیاری از افراد قرار خواهد داد. به وسیله ی اینستاگرام لازم نیست که مبالغ بسیار بالایی برای تبلیغات هزینه کنید. این کار را به درستی انجام دهید و برند شما شمار بسیاری از فالور ها را در عرض یک هفته به دست خواهد آورد.